573 333 266

Reference

Za deset let má zakladatel firmy Sorn Tomáš Posolda bohaté portfolio realizací od otevřených krbů, přes pece pro pizzerie, krby s vložkami až po kachlová kamna. V řemesle, kde každá nová zakázka je originál, je zkušenost a praxe kamnáře záruka kvalitní práce. Prohlédněte si některé z realizací Tomáše Posoldy.


Byl jsem moc spokojený. Šlo o atypický krb a pan Posolda byl schopen v našem bytě realizovat přesně to, co jsem měl v hlavě. To se vám v životě často nestává. Vyšel mi maximálně vstříc a moje představy splnil nad očekávání.

Tomáš Netopil, dirigent

S návrhem i kvalitou provedené práce jsem byl maximálně spokojený, stejně jako s přístupem pana Posoldy. Krb má atypické obložení a jeho funkčnost je bezvadná.

MUDr. Lumír Domes, primář urologie, Nemocnice Kroměříž

Pan Pospoda s námi spolupracoval na developerském projektu deseti rodinných domů ve Vážanech. Probíhalo to tak, že jsme ho nakontaktovali na naše klienty a on už to s nimi řešil dál. Všechno probíhalo tak jak mělo, od klientů nemáme žádné stížnosti. Byli jsme spokojeni.

Marek Stratil, jednatel Strabis Group, s.r.o.

Měli jsme doma starý otevřený krb, pan Posolda nám místo něj postavil nová kamna s krbovou vložkou. Nemusel jsem se o nic starat. Starý krb vybourali, všechno uklidili, a nový krb v přiměřené ceně rychle a kvalitně postavili. Krb funguje dodnes a mám pocit, že to byla nejlepší investice, jakou jsme na domě udělali. Jsem maximálně spokojen. Jak s kvalitou, tak s cenou i s časem.

Ing. Lumír Zakravač, obchodní ředitel Jelínek, a.s.

Tady u nás v hospodě máme od pana Posoldy instalovaná krbová kamna. Dodal je podle vlastního návrhu i s komínovým systémem. Na to jak je to tam velký prostor, se veškerou zimu topí jen v těch kamnech. Radiátory se přitápí, jen když mrzne opravdu natuho. Ta spokojenost tam je. Stejně tak ve Skržicích, kde dělal kamna ve společenské místnosti.

Josef Škrabal, starosta obce Soběsuky

Dělal mi obestavěnou krbovou vložku. Byl slušný, neudělal mi tu nepořádek, to, co řekl, splnil. Kdyby s tím něco bylo, hned přijde a opraví to. V pohodě.

Vladimír Minařík, jednatel Bell-Metal, s.r.o.

Dělal nám krbová kamna. Domluvili jsme se, byl tam do dvou dnů. Práce byla rychlá a super. Měl sice objednávky, my jsme ale potřebovali rychle teplo. Pan Posolda to vyřešil během týdne úplně špičkově. Neměl jsem absolutně žádný problém, všechno bylo, jak jsem potřeboval. A byli rychlí.

Michal Častulík, provozovatel Pizzeria Italiana Zlín

Kachlová kamna od pana Posoldy se nám i návštěvám velice líbí. Ale hlavně hřejí. Děkuji mu za výbornou práci, rychlost, spolehlivost a servis, což je dnes neobvyklé. Budu ho všude vřele doporučovat.

Marek Navrátil,

Potřeboval jsem v domě jenom napojit kouřovod na komín, žádný velký kšeft. Přesto Tomáš obratem přijel. Párkrát otočil trubkou v rukách, fik fik, šup šup a bylo to :) Radost se dívat.

Mgr. Karel Toman, novinář