573 333 266

Online poradna

Proč bych měl v prodejně Sorn kupovat krbová kamna či vložky, které koupím v hobymarketu levněji?
Zkušenější spotřebitel hned pozná, že sortiment v prodejně Sorn se od hobymarketů liší kvalitou. Sorn sází na prověřené a osvědčené české a zahraniční výrobce s tradicí. Ti na rozdíl od většiny produktů v hobymarketech používají kvalitnější, odolnější a tím pádem trvanlivější materiály, které nebudete muset za pár let měnit.
Proč bych dával peníze do topení dřevem, když si můžu koupit tepelné čerpadlo nebo solární panely?
Při plánování stavby domu dnes už takto otázka nestojí. Nejde o to, který konkrétní systém topení si vyberu, ale jaké typy topení nakombinuji. Například propojení teplovodní krbové vložky a tepelného čerpadla či solárních panelů vám na jaře a na podzim zajistí ohřev vody a topení do podlahy či v radiátorech prakticky zdarma. Dřevem tak můžete přitápět jen ve skutečné zimě. To vám kromě nákladů ušetří i čas, práci a starosti se sháněním a přípravou zbytečně velkého množství paliva. A kromě romantiky vás tak může hřát pocit energie z obnovitelných zdrojů a tím pádem nižší nezávislosti na dodavatelích elektřiny a plynu.
Proč bych si měl nechat stavět krb firmou Sorn, když si můžu koupit materiál a postavit si ho sám?
Ano, spousta z vás to určitě zvládne. Spíš se občas setkáváme s tím, že při stavbách svépomocí lidé používají nevhodné materiály a postupy, což nakonec třeba i dobře odvedenou práci – a tím i účinnost topení - zbytečně kazí. Pokud tedy stavbu svépomocí zvažujete, stavte se bez ostychu u nás v prodejně. Poradíme vám s volbou správných materiálů i vhodného postupu.

Zeptejte se